Zabiegi wyszczuplające w gabinecie medycyny estetycznej – co wybrać?

Osiągnięcie wymarzonej sylwetki wymaga wielu wyrzeczeń. Odpowiednia dieta, siłownia, to wszystko jest istotne i oprócz poprawy wyglądu z pewnością przyniesie także korzystne efekty zdrowotne, ale niekiedy to za mało, by móc cieszyć się satysfakcjonującymi efektami w postaci nowej, wyszczuplonej prezencji. W wielu przypadkach potrzebne jest dodatkowe wparcie specjalisty, który dobierze odpowiednie zabiegi wspomagające. Zastanawiasz się, który zabieg wyszczuplający wybrać? Przyjrzyjmy się bliżej dostępnym opcjom.

Zabiegi wyszczuplające a medycyna estetyczna

Zastanawiasz się, czy oferta dostępna w gabinetach medycyny estetycznej, obejmująca zabiegi wyszczuplające jest skierowana do Ciebie? Jeśli spełniasz któryś z tych warunków: jesteś osobą po 40 roku życia, nie masz wystarczającej ilości wolnego czasu do zagospodarowania na treningi, masz za sobą już jedno lub więcej podejść do odchudzania i doświadczenie z efektem jojo, obawiasz się zbyt drakońskich diet, mogących przyczynić się do niedoborów – zdecydowanie tak! Powinnaś zainteresować się wsparciem profesjonalisty, który w tym przypadku będzie kosmetologiem lub dermatologiem.

Zabiegi wyszczuplające cieszą się ogromną popularnością – często wskutek powstawania tzw. opornego tłuszczu, liczne starania podejmowane we własnym zakresie nie wystarczają, by zrzucić założone kilogramy. Właśnie dlatego powstały liczne zabiegi z powodzeniem redukujące nawet tę oporną tkankę tłuszczową. Kluczem do sukcesu jest tutaj wybranie zabiegu odpowiedniego do indywidualnych warunków i potrzeb.

Zabiegi wyszczuplające – oferta Kliniki Młodości

Jeśli zależy Ci na tym, by zabieg był wykonany na najwyższym możliwym poziomie profesjonalizmu, co przełoży się nie tylko na późniejsze efekty, ale również na bezpieczeństwo, korzystaj z ofert jedynie renomowanych klinik. Jedną z miejsc wartych odwiedzenia jest na pewno warszawska Klinika Młodości. Sprawdźmy, co oferuje w zakresie zabiegów wyszczuplających. Oto najciekawsze naszym zdaniem:

  • Lipoliza iniekcyjna – polega na wstrzyknięciu substancji o działaniu lipolitycznym. (pobudzającym rozpad komórek tłuszczowych) w okolice z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Gwoli ścisłości, jest to zabieg określany modelującym, nie odchudzającym. Nie wykonuje się jej u osób otyłych, lecz o prawidłowej masie ciała, które chcą wyeliminować tłuszcz oporny na działanie diety oraz ćwiczeń. Zwykle wykonuje się serię 3-4 zabiegów w odstępie 4 tygodni.
  • Medshape 360 – połączenie 4 technologii: lasera biostymulującego IR, fal RF, masażu podciśnieniowego vacuum oraz masażu mechanicznego. Ta nowoczesna technologia potrafi zmniejszyć obwody nawet o kilka centymetrów.
  • Body wrapping – nałożeniu na skórę aktywnego preparatu wyszczuplająco-modelującego oraz owinięciu ciała specjalną folią. Wystarczy seria kilku zabiegów, by cieszyć się wymodelowanym, zregenerowanym i odchudzonym ciałem.

To tylko część bogatego wachlarza możliwości oferowanych przez współczesne gabinety medycyny estetycznej. Nie musisz podejmować decyzji sam, który będzie najlepszy dla Ciebie – przyjdź na konsultację i zaufaj specjaliście. Poszczególne partie indywidualne predyspozycje potrzebują czegoś dedykowanego wprost dla nich, jeśli chcesz, by efekty były jak najszybsze i jak najlepsze.

Twoja reakcja?

1
W porządku!
0
Dobre!
0
Cudowne!
0
Niepewny

You may also like

Comments are closed.