Marka Borries dzięki zebranemu przez lata doświadczeniu oferuje kompleksowe urządzenia przeznaczone do profesjonalnego znakowania różnego rodzaju powierzchni. Wykonane z najlepszej jakości materiałów znakowarki Borries zapewniają szybkie i precyzyjne nanoszenie indywidualnych oznaczeń. Stworzona z myślą o pracach przemysłowych seria 300 obejmuje znakowarki spełniające najwyższe standardy. We wspomnianej serii można wyróżnić znakowarki Borries o oznaczeniu 312, 313 oraz 317. Dzięki bogatemu asortymentowi oferta producenta zapewnia kompleksowe rozwiązania, które zaskoczą wydajnością.

Znakowarki Borries – gwarancja najwyższej jakości

Przenośna znakowarka Borries 312V to kompaktowe narzędzie, które sprawdza się podczas cechowania różnych powierzchni. Dzięki przemyślanej budowie urządzenie dopasowuje się do znakowanej faktury, zapewniając natychmiastową obróbkę. Użyte do produkcji rozwiązania sprawiają, że znakowarka zapewnia różne formy obróbki, obejmujące między innymi: żłobienie, rycie, mikropunktowanie oraz znakowanie punktowe. Dodatkową zaletą urządzenia jest możliwość pracy w systemie DataMatrix. Konstrukcja narzędzia pomimo małych rozmiarów zapewnia skuteczne znakowanie na powierzchni o wymiarach nawet 51 x 51mm. Nad precyzją procesu czuwają sztywne śruby toczone oraz wózki z bieżniami kulkowymi w obu osiach. Znakowarka zapewnia nie tylko odpowiednią precyzję, ale także łatwe użytkowanie i komfort pracy operatora. Dzięki napędowi, który jest generowany przez silnik krokowy, znakowarka nadaje indywidualne oznaczenia w krótkim czasie. Wykonana z najwyższej jakości materiałów maszyna sprawdza się w każdych warunkach. Odporne na uszkodzenia mechaniczne materiały użyte do produkcji pozwalają użytkować narzędzie zarówno w warunkach warsztatowych, jak i przemysłowych. W praktyce narzędzie znajduje zastosowanie na przykład w działach kontroli jakości, warsztatach rzemieślniczych oraz magazynach.

Kolejna propozycja to znakowarka marki Borries o oznaczeniu 313. Jej duża gabarytowo konstrukcja zapewnia znakowanie na znacznych powierzchniach. Z myślą o dbałości o komfort pracy urządzenie zostało przystosowane do cechowania w metodzie znakowania rysikiem, a także znakowania punktowego. Solidna konstrukcja znakowarki pozwala nanosić oznaczenia w rozmiarze 120 x 20 mm. Zwiększona moc silnika krokowego przekłada się na wysoką wydajność pracy narzędzia. W celu zapewnienia przejrzystej obsługi producent wyposażył urządzenie w sterownik znakowania obejmujący membranową klawiaturę wraz z wyświetlaczem. Pomimo zwiększonych rozmiarów obsługa narzędzia jest niezwykle intuicyjna. Niewielka masa zestawu oscylująca w granicach 5,5 kg pozwala na przystosowanie znakowarki do warunków panujących w danym pomieszczeniu. Zasilany energią elektryczną sprzęt oprócz wydajności zaskakuje niskim stopniem zużycia prądu, dzięki czemu znakowarka Borries sprawdza się w każdych warunkach.

Znakowarki Borries – skuteczne i niezawodne

Szeroki asortyment narzędzi Borries pozwala wybrać rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Marka Borries oferuje zróżnicowany asortyment urządzeń ręcznych oraz zautomatyzowanych. Spośród przedstawionych modeli warto zwrócić uwagę na znakowarkę Borries 317. Niezwykle przemyślana, nowatorska konstrukcja z podporami zapewnia komfortowe znakowanie w rozmiarze 120 x 25mm. Również w tym przypadku zestaw znakujący został wyposażony w prostą w obsłudze konsolę sterującą. Dzięki zwiększonej mocy urządzenie pozwala na znakowanie dowolnego rodzaju metalu. Możliwość adaptacji urządzenia do powierzchni detalu sprawia, że oznaczenia są niezwykle precyzyjne i przejrzyste. Dodatkowo w zależności od indywidualnych potrzeb producent oferuje opcję zainstalowania oprogramowania VisuWin SE oraz VisuWin PRO PC, które pozwala na nanoszenie niestandardowych oznaczeń. Wieloletnie doświadczenie oraz używanie nowoczesnych technologii to cechy, które kształtują narzędzia Borries. Sprawdzone w codziennym użytkowaniu profesjonalne znakowarki to rozwiązanie na miarę każdych potrzeb. 

Źródło: S.T.M – Systemy i Technologie Mechaniczne

Twoja reakcja?

0
W porządku!
0
Dobre!
0
Cudowne!
0
Niepewny

You may also like

Comments are closed.

More in Technologie