Aranżacja przestrzeni w łazience wymaga precyzyjnego dopasowania wszystkich elementów wystroju. Chodzi tutaj szczególnie o armaturę, jak również ceramikę łazienkową czy szklane zabudowy prysznicowe. Nowoczesne kabiny prysznicowe na wymiar z wysokiej jakości szkła są dopasowane do indywidualnych oczekiwań i wymagań klienta, jak również warunków architektonicznych konkretnej przestrzeni.

Jakie zalety mają szklane zabudowy prysznicowe?

Urządzanie domów lub mieszkań wymaga zagospodarowania wszystkich pomieszczeń, które będą wykorzystywane przez domowników czy gości. Czynność ta wiąże się z zastosowaniem przemyślanych i starannie dobranych rozwiązań, które są nie tylko praktyczne, ale również wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi i trwałością, a ponadto współgrają z pozostałymi elementami wyposażenia czy też stylistyką danego wnętrza. 

Łazienka to miejsce, gdzie spędza się sporo czasu, dlatego też kluczowe znaczenie ma dobór odpowiednich elementów wyposażenia, które docelowo znajdą się w tym miejscu. Większość osób decyduje się na szklane zabudowy prysznicowe. To rozwiązanie praktyczne i sprawdzone, ponieważ można dopasować je do metrażu konkretnej powierzchni z uwzględnieniem wszelkiego typu przeszkód architektonicznych, na przykład skosów. 

Zabudowa prysznicowa na indywidualny wymiar umożliwia maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni, dzięki czemu wnętrze jest zaaranżowane w sposób spójny i dopasowany do preferencji oraz oczekiwań konkretnego klienta.

Szkło antykorozyjne stosowane w szklanych zabudowach prysznicowych

Szklane zabudowy prysznicowe wyróżniają się trwałością i wytrzymałością. Zastosowanie do ich produkcji wysokiej jakości materiałów pozwala dopasować je do stylistyki danego wnętrza, co podkreśla jego charakter. Zabudowy prysznicowe powinny być wykonane z odpowiednio dobranego szkła. 

Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się szkło antykorozyjne Opti-Shower. To nowoczesny materiał przeznaczony do tworzenia różnego rodzaju zabudowy prysznicowej. Może być wykorzystany do produkcji kabin typu walk-in, jak również zabudowy prysznicowej o dowolnym kształcie. Szkło w kontakcie z wodą, jak również pod wpływem ciepła i dużej wilgotności zaczyna z czasem korodować, co negatywnie wpływa na jego wygląd i transparentność. Wykorzystanie szkła Float Opti-Shower powlekanego trwałą warstwą ochronną zapobiega powierzchniowej korozji tego materiału występującej w czasie długotrwałego narażenia go na działanie pary wodnej i wilgoci. Zastosowanie szkła antykorozyjnego do budowy szklanej zabudowy prysznicowej jest rozwiązaniem praktycznym i sprawdzonym. 

Zabudowa prysznicowa wykonana ze szkła antykorozyjnego jest łatwiejsza do czyszczenia i zabezpieczona przed pojawianiem się na tym materiale osadów i nieestetycznie wyglądających zacieków. Powłoka antykorozyjna szkła Opti-Shower jest trwała i nie traci swoich podstawowych właściwości nawet po długim czasie eksploatacji wybranego modelu szklanej zabudowy prysznicowej.

Dlaczego warto zdecydować się na zabudowy prysznicowe ze szkła na wymiar?

Stworzone na indywidualne zamówienie konkretnego klienta szklane zabudowy prysznicowe wyróżniają się dobrą przepuszczalnością światła. Użyte do produkcji tych elementów wyposażenia szkło pojedyncze laminowane jest odporne na uszkodzenia mechaniczne powstałe w trakcie intensywnej eksploatacji i częstego używania kabiny prysznicowej. 

Idealnie gładkie szkło przeznaczone do zabudowy prysznicowej ułatwia utrzymanie tych elementów wyposażenia łazienki w czystości. Tworzone na zamówienie klienta zabudowy prysznicowe ze szkła na wymiar są dopasowane do metrażu i kształtu pomieszczenia. Zastosowanie nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań pozwala na wbudowanie tych konstrukcji w przestrzeń pomieszczenia w taki sposób, aby korzystanie ze szklanej zabudowy prysznicowej było komfortowe dla każdego domownika. 

Estetycznie wyglądające modne i praktyczne w używaniu szklane kabiny prysznicowe na wymiar to konstrukcje eleganckie, lekkie wizualnie, trwałe i dopasowane do potrzeb danego klienta.

Szklane zabudowy prysznicowe na wymiar są projektowane i wykonywane po dokonaniu szczegółowych pomiarów. Dzięki temu wszystkie poszczególne elementy zabudowy są dopasowane do aranżacji czy też metrażu wybranego pomieszczenia. Sprawny montaż zabudowy prysznicowej szklanej gwarantuje, że będzie ona bezpieczna w używaniu, jak również zainstalowana w sposób zgodny z jej przeznaczeniem. 

Źródło: Szklarz Warszawa – Obróbka szkła

Twoja reakcja?

0
W porządku!
0
Dobre!
0
Cudowne!
0
Niepewny

You may also like

Comments are closed.

More in Dom i ogród